Misie (Raczki)

Każde dziecko jest indywidualną jednostką, w której drzemie ogromny potencjał talentów i możliwości. Dlatego tak ważne jest stworzenie odpowiedniej atmosfery pogodnego dzieciństwa, poczucia sukcesu z własnej aktywności, rozwijania samodzielności. Jesteśmy grupą, do której uczęszczają dzieci około drugiego roku życia. Staramy się, aby dzieci czuły się bezpieczne i szczęśliwe.

Uczymy naszych podopiecznych samodzielności, uprzejmości, dzielenia się i zgodnej zabawy w grupie oraz rozbudzamy ciekawość poznawczą. W naszej grupie zajęcia oparte są na zabawie w różnorodnej formie. Dzieci rozwijają wszystkie sfery: psychoruchową (angażują wzrok, słuch, dotyk itp.), poznawczą (rozwijają pamięć, wyobraźnię, myślenie, uwagę) oraz emocjonalną. Realizujemy zabawy tematyczne, dydaktyczne, plastyczno – konstrukcyjne, muzyczne, ruchowe i gimnastyczne. Kształtujemy nawyki higieniczne, porządkowe i grzecznościowe.

Zajęcia są ważnym elementem pracy, ale najważniejsze jest by dziecko czuło się akceptowane i ważne. Każdy drobny sukces, przejaw samodzielności staramy się nagradzać a przez to motywować do dalszych sukcesów. Tworzymy przytulne miejsce, gdzie maluchy podczas zabawy rozwijają się wszechstronnie.

 
Telefon do grupy 85 66 37 007

Śpiewamy dla dzieci i z dziećmi

Wiosna
Lato
Jesień
Zima

WIOSNA

 JAGÓDKI
 KRASNOLUDKI
 JADĄ MISIE
 „DWA MALUTKIE MISIE”
 KÓŁKO GRANIASTE
 „BALONIK”
 MY JESTEŚMY KOTKI DWA
 ”PALUSZKI”
 PINGWINEK”
 KÓŁKO GRANIASTE
 STARY NIEDZWIEDŻ
 ŻABKA
 ŻABKA MAŁA
 KOTEK PUSZEK
 BOCIEK